Kız arkadasımla surtunme ile biseyler yasadık.Bende esfman boxer onda esofman zıbın kılot ve ped vardı

Kız arkadasımla surtunme ile biseyler yasadık.Bende esfman boxer onda esofman zıbın kılot ve ped vardı.Korkumuz zevk suyu pedın ucuna degıp soınra wc ye gittiginde baska yerlere bulasması sonucunda hamılelık olur mu cevap lutfen hocam.bırde belınde agrı varmıs oyle dıyor.

Tahlil.com Cevabı :  Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi