Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadım boşaldığım an hemen çektim kendimi boxserıma boşaldım üstüne boşalma olmadı

Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadım boşaldığım an hemen çektim kendimi boxserıma boşaldım üstüne boşalma olmadı hiç bir şekilde aradan biraz zaman geçtikten sonra çıkartıp vajina bölgesine sürtüm biraz adet tarihî 8 gün falan gecikti ama adetini oldu 9 gün falan sürdü ilk 3 gün normal adetini gördüğünü söyledi sonrasına pembesi kanama olmuş bu üstüne görme değildir hocam değil mi bu

Tahlil.com Cevabı :

Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Bu konuda ne yazık ki, bir çok internet sitesinde yalan yanlış bilgiler yer almakta ve okurlarımızın da kafası karışmaktadır.
Adet gören birinin neden hamile olamayacağına  dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.
Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.

Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.