Kizimin gfr degeri 259 sedimi21 cikmis akdeniz atesi icin test yaotirdik.bu degerlet normal gozukmiyor

Kizimin gfr degeri 259 sedimi 21 cikmis akdeniz atesi icin test yaotirdik.bu degerlet normal gozukmiyor bir de fibrinojen bakmadilar bu yetrrli mi teshis icin.ctp 0.05

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda çok daha detaylı testlere gerek olabilir.Sadece bu değerler bir hastalık yönünden fikir vermez.Size önerimiz bir üniversite hastanesinde takip ve tedaviyi yaptırmanız