Kızlık bozulduktan sonra kanama ne zaman başlar? Kaç gün süre Kanama nasıldır?

Merhaba kızlık bozulduktan sonra kanama ne zaman başlar? Kaç gün devam eder? Kanama nasıl olur?

Tahlil.com Cevabı : İlk cinsel ilişki sonrası kızlık zarı her zaman bozulmayabilir.Kızlık zarının bozulması durumunda ise bir kaç damla kan gelmesi olağandır.Bu kanın rengi pembe de olabilir.İlişki sonrası  72 saate kadar bu tür kanamalar zaman zaman devam edebilir.
Aşağıdaki bağlantımızda konuya dair çok daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kızlık zarı bozulması sonrası kanama nesıl olur ve kaç gün sürer?