HBsAgtt0.32 (Negatif)rnrnAnti HAV IgGtt10.51 (Pozitif)trnrnAnti Hbc IgGtt0.04 (Negatif)trnrnAnti HBstt0.00 (Negatif)rnrnAnti HCVtt0.17 (Negatif)rnrnAnti HIVtt0.19 (Negatif

Kolay gelsin hocam ben test yaptirdim ama pek anlayamadim yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tsklerrn HBsAgtt0.32 (Negatif)rnrnAnti HAV IgGtt10.51 (Pozitif)trnrnAnti Hbc IgGtt0.04 (Negatif)trnrnAnti HBstt0.00 (Negatif)rnrnAnti HCVtt0.17 (Negatif)rnrnAnti HIVtt0.19 (Negatif

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.