Kollarımda ağrılı ya da ağrısız çeşitli morarmalar oluyor.Bugün sol kolumda acıyan bir morluk daha farkettim sebebi nedir ve ne yapmalıyım?

Hocam merhaba benim kollarımda ağrılı ya da ağrısız çeşitli morarmazlar oluyor dahiliye doktoruna gittim ve aprt hemogram kreatinin üre bun cep inr gibi tahliller yapıldı ve herşey normal çıktı fakat bugün sol kolumda acıyan bir morluk daha farkettim sebebi nedir ve ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda sırasıyla cildiye ve hematoloj doktorlarına muayene için başvurmanızda yarar var.