Korunmasız bir ilişki yaşadım ve içime boşaldı.1 saat içerisinde ertesi günü hapı kullandım.İlacı içtikten sonra 6 gün boyunca kahverengi ve normal kan renginde akıntılarım oldu.Bu 6 gün sonrasında ise bir gün gecikme ile regli oldum.

Merhaba, korunmasız bir ilişki yaşadım ve içime boşaldı.1 saat içerisinde ertesi günü hapı kullandım.İlacı içtikten sonra 6 gün boyunca kahverengi ve normal kan renginde akıntılarım oldu.Bu 6 gün sonrasında ise bir gün gecikme ile regli oldum.3 gün normal adet kanamam oldu şimdi dördüncü günümdeyim ve yine kanamam kahverengiye dönmeye başladı.hamile miyim ? Teste gerek var mı? Evde yapsam olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Başka bir teste kesinlikle gerek yok.Zaten ilişki sonrası adet görmüşsünüzHamilelik ihtimali de ortadan kalkmış oluyor.İçiniz rahat etsin.