Kültür: 2.000 KOLONİ KOAGÜLAZ NEGATİF STAFİLOKOK,E.COLİ ÜREDİ. KONTAMINASYON, TEKRARI UYGUNDUR kültür sonuçumuz bu hocam

Tahlil.com Cevabı : Kültür sonucunda herhangi bir hastalık bulgusu çıkmamış. Bulaş yani diğer adıyla kontaminasyon düşünülmüş bu durumda idrar kültürü tahlilinin yeniden verilip değerlendirilmesi uygun gözüküyor.