L4-L5,L5-S1 diskinde dural keseye bası oluşturan diffüz taşmalar vardır.Her iki nöral foremen inferiordan daralmıştır.Her iki nöral köke bası vardır

L4-L5,L5-S1 diskinde dural keseye bası oluşturan diffüz taşmalar vardır.Her iki nöral foremen inferiordan daralmıştır.Her iki nöral köke bası vardır .Lomber bölgede inceleme alanına giren kemik yapılarında T1ve T2 Ag de yaygın sinyal kaybı izlenmiştir.

Tahlil.com Cevabı : Bel fıtığı başlangıcı veya lomber disklerinizde bir hastalık olabilir.Bir fizik tedavi ve/veya beyin cerrahi uzmanına başvurunuz.Bel kaslarınızı güçlendirici egzersiz ve/veya fizik tedavi programı önerebilirler.