Lenfoma Dan korktuğum için ultrason tahlili ve Periferik yayma yaptırdım ultrason sonuclarımda yazan bunlar boyunun Sag ve sol bölümlerinde, Cene altında bir kaç adet çok küçük ekojenik hilüslü benign görünümlü lenf nodları

Lenfoma Dan korktuğum için ultrason tahlili ve Periferik yayma yaptırdım ultrason sonuclarımda yazan bunlar boyunun Sag ve sol bölümlerinde, Cene altında bir kaç adet çok küçük ekojenik hilüslü benign görünümlü lenf nodları (en büyüğü 3*9, 8 mm) boyutlu izlenmektedir. Periferik yaymamda Lökosit 8. 800 mm Parçalı %69 Lenfosit %31 Eritrositler:Normositler, normokrom Trombositler: Kümeli, yeterli.

Tahlil.com Cevabı : Bu değerler ve tahlil sonuçları lenfoma hastalığı ile ilgili hiç bir bilgi vermez.Verdiğiniz bilgilere göre lenfoma olasılığından söz edemeyiz.
Kayda değer bir sorun bulunmuyor.

S************ :

Yani lenfoma için hangi tahlili yapmam gerekir lenfoma hakkında bilgi vermiyor ise

Cevap:

Bu konuda bir şüpheniz var ise öncelikle bir hematoloji uzmanına başvurunuz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.