Linea nigra hamile olmayan birinde olabilir mi? Daha önceden fark etmediğim göbek deliğimden aşağı uzanan kahverengi bir çizgi var?

Linea nigra hamile olmayan birinde olabilir mi? Daha önceden fark etmediğim göbek deliğimden aşağı uzanan kahverengi bir çizgi var. Fakat iki kez normal şekilde adet gördüm. Hamile olma ihtimalim nedir? Adet gören birinin de hamile olabileceğini söyleyenler var ne kadar doğrudur?

Tahlil.com Cevabı : Linea nigra hamilelikte görülen bir durumdur.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/hamilelikte-linea-nigra-nedir-linea-nigra-nasil-olusur-65123