pen*s bölgem tezgah tarafındaki dolap koluna geldi aklımda şüpheler oluştu sperm geçmişmidir biri hamile kalabilir mi?

Mastürbasyon Yaptim Ellerimi Yikadim Lavabodan ciktiktan sonra mutfaga hemen mi gittim sonra mı gittim hatirlamiyorum pen*s bölgem tezgah tarafındaki dolap koluna geldi aklımda şüpheler oluştu sperm geçmişmidir biri hamile kalabilir mi diye eli i sürse falan belki sıcağı sicagina biri geldi bi temas yaşandı bunun sonucunda hamile kalinabilirmi cinsel birliktelik gereklimidir lütfen cevap verjn

Tahlil.com Cevabı :

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

s****** :

Hocam pardon siz bayanmissiniz off saçmaladım

Cevap:

Tahlil.com da kadın da erkek de uzmanlar çalışmakta ve soru yanıtlamaktadır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s****** :

Hocam bu arada kadın deilim yaniltmasin sizi erkeğim anlamamissinizdir diye dedim