20 yıl hepatit b taşıyıcısıyım,halsiz hissettiğim için doktora gittim,değerlerimİ yorumlayabilirmisiniz?

Merhaba 20 yıl hepatit b taşıyıcısıyım,halsiz hissettiğim için doktora gittim,değerlerimİ yorumlayabilirmisiniz? HBS AG 5468.67 POZİTİF ANTİ HBS 46,8 HBE AG 0,392 NEGATİF ANTİ HBE 0,01 POZİTİF ANTİ HBC IGM 0,08 NEGATİF ANTİ HBC 8,55 POZİTİF ANTİ HCV 0,05 NEGATİF ANTİ HIV 0,06 NEGATİF HBV DNA PCR (KANTİTATİF) 45046 POZİTİF(5 GÜN ÖNCE 58000 çıkmıştı) ANTİ DELTA (HDV) 0,32 (bu değerim kötümü?)

Tahlil.com Cevabı : Halsizlik hissetmeninizin bir çok nedeni olabilir.Ancak belirtiğiniz sonuçlar hepatit B taşıyıcılığınızın devam ettiğini gçstermekte.
Halsizlik yönünden doktorunuz ilave tahliller de isteyebilir.