23 yaşındayım gebelik düşünüyorum doktorum polikistik over teşhisi koydu. tahlil sonuçlarım : PROGESTERON ,28 ng/ml rnfolikküler 0.057-0.893rnovulasyon 0.121

23 yaşındayım gebelik düşünüyorum doktorum polikistik over teşhisi koydu. tahlil sonuçlarım : PROGESTERON ,28 ng/ml rnfolikküler 0.057-0.893rnovulasyon 0.121- 12rnluteal 1.83-23.9rnpostmenapoz 0-0.126rn1. trimester 10.2 -44rn2. trimester 19.5-82.5rn3. trimester 65-229rnrnsonuçlarım normal mi şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :

Kadın okurlarımızdan sıklıkla hormon tahlillerinin yorumlanması ve değerlendirilmesine dair Tahlil.com'a sorular geliyor.
Hormon tetkiklerinin yorumu ve değerlendirilmesinde, yaptırdığınız tahlillerin sonuç raporunda belirtilen referans değerleri, tahlil için kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.
Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar