Merhaba, 24 saatlik idrarda kalsiyum, fosfor ve kreatinin değerlerime bakıldı.

Merhaba, 24 saatlik idrarda kalsiyum, fosfor ve kreatinin değerlerime bakıldı. Kalsiyum ve fosfor re

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.