Merhaba; 5 gun önce Rusya'da bir hayat kadını ile birlikte oldum. Birliktelik sırasında korundum, ancak aklımda hala bir şüphe var.

Merhaba; 5 gun önce Rusya'da bir hayat kadını ile birlikte oldum. Birliktelik sırasında korundum, ancak aklımda hala bir şüphe var. Prezervatif'in latex olup olmadığını hatırlamıyorum, latex olmayan prezervatfilerde %100 koruma olmayabiliyormuş. Korunduğum için sanırım hastalığı kapma ihtimalim az ancak ne yapmamı önerirsiniz?şüpheli ilişkiden 1 hafta sonra sonuç alabildiğimiz bir test var mıdır? yardımcı olur musunuz? Ayrıca; HIV pozitif kişilerin çocuk yapma durumunda çoçukta HIV olma ihtimali nedir? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gereksiz ayrıntılara kafayı takmşsınız ve yalan yanlış bilgilerle kafanızı karıştrmışsınız.
Aşağıdaki yazıda bu konuda detaylı bilgi bulabilir, sorulmuş sorular ve verilmiş cevapları okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/aids-hiv-elisa-testleri-ne-zaman-sonuc-verir-hiv-suphesinde-en-hizli-tani-testi-nedir