Merhaba annem hepatit b taşıyıcısı tanısı konuldu. son yaptırdığımız tahlil sonuçları taşıyıcılığın devam ettiğini mi yoksa hastalığın kronikleştiğini mi gösteriyor?

Merhaba annem hepatit b taşıyıcısı tanısı konuldu. son yaptırdığımız tahlil sonuçları taşıyıcılığın devam ettiğini mi yoksa hastalığın kronikleştiğini mi gösteriyor?rnsonuçlar:rnanti hbe 0,01 (referans değeri :<1-)rnhbeag 0,405 (referans değeri: 0 - 0,99)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar gayet güzel çıkmış. Korkulacak bir durum görülmüyor bu sonuçlara göre.Abcak HBS ag DEĞERİNİ belirtmemişsiniz.