Arkadan sürtünmeli içe boşalma olmadan 3. Günde ertesi gün hapı içerek ilişki yaşadım.

Merhaba, arkadan sürtünmeli içe boşalma olmadan 3. Günde ertesi gün hapı içerek ilişki yaşadım.Regl tarihimden 7 gün önce az kanama ile 3-3.5 günlük kanamam oldu. İlişkiden 6 hafta geçti oturup öne eğildiğimde sol büyükdudak ağrıyordu 2 gün sürdü normal dururken sorun yoktu incinmedir? internette okudum hamilelik belirtilerinin hiçbirni yaşamadım acaba buna rağmen ihtimal var mıdır?Yardım lütfen..

Tahlil.com Cevabı : Vajina içine boşalma olmadığı ve ertesi gün hapı içtiğiniz için hamilelik ihtimaliniz yok diyebiliriz. İlişki üzerine regl görmüşseniz hamilelik ihtimali ortadan kalkmış demektir. İnternette okuduğunuz her bilginin kafanızı karıştırmamasını tavsiye edebiliriz.