Merhaba, ben bir hafta önce bir hayat kadınıyla arkadan birliktelik yaşadım.

Merhaba, ben bir hafta önce bir hayat kadınıyla an*l birliktelik yaşadım. Ben korunmalıydım ancak yine de prezarvatifi çıkartırkan bu hastalığın bulaşma riski var mıdır? Çok merak ediyorum bu testi 3 ay sonra yaptırmama gerek var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :  Prezervatif kullandıysanız ve ilişki sırasında da çıkmadıysa, problem olmaz.