Merhaba ben kan testi yaptırdım 509.9 hamile olduğumu söyledi doktorum.Evde yapılan testlerimde de gebe çıkıyorum az kanamam var ve wc de ufak bir parça düştü h

Merhaba ben kan testi yaptırdım 509.9 hamile olduğumu söyledi doktorum.Evde yapılan testlerimde de gebe çıkıyorum az kanamam var ve wc de ufak bir parça düştü hemen test aldım oda çift çizgi çıktı hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değeri 5 haftalık hamile olduğunuz gösteriyor.Ancak kanamanız için bir kadın doğum doktoruna vakit kaybetmeden muayene olmanız gerekmektedir.Düşük durumlarında gebelik testi bir süre pozitif çıkabilir.Bu durum siz yanıltmasın.