Merhaba ben tahlil yaptirdım ve sadece b12 ve Lym kafama takildi bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz?

Merhaba ben tahlil yaptirdım ve sadece b12 ve Lym kafama takildi bu konu hakkinda yardimci olabilirmisniz ? Sonuc. Normal deger B12 88. 187-883 Lym#. 3.37. 1.26-3.35 yardimci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : B 12 vitamini değeriniz düşük.Bu yönde tedavi olmalısınız.Aile hekiminiz veya dahiliye doktoruna başvurunuz.