Merhaba ben yaklaşık beş gün önce ovitrelle adında catlatma iğnesi vurundum ardından doktorum bazı saatlere ve günlerde ilişki önerdi iğne yapıldıktan sonra 3. gun gebelik testi yaptım pozitif cikti

Merhaba ben yaklaşık beş gün önce ovitrelle adında catlatma iğnesi vurundum ardından doktorum bazı saatlere ve günlerde ilişki önerdi iğne yapıldıktan sonra 3. gun gebelik testi yaptım pozitif cikti ve aynı günün akşamı kanada pozitif cikti değer 68 di beşinci günde kan testini tekrarladım değerim 23 cikti ve yine pozitifti iğnenin etkisimidir yoksa hamileminim beni yanıltan değerimin dusmesi

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG değerlerinizi ve durumunuzu incelediğimizde kimyasal gebelik geçiriyor olabileceğinizi düşündük..
Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?