Merhaba benim adet düzenim bozuldu ilişki sonrası şöyle geçmişe baktım sürekli 7.8 gün erken gelmeye başladı neden Acaba doğum kontrol hapları yan etki yapabilir mi

Merhaba benim adet düzenim bozuldu ilişki sonrası şöyle geçmişe baktım sürekli 7.8 gün erken gelmeye başladı neden Acaba doğum kontrol hapları yan etki yapabilir mi Acaba

Tahlil.com Cevabı : Doğum kontrol hapları zaman zaman adet döngüsünde değişiklikler yapabilir.Şikayetleriniz devam ederse tetkik ve muayene amaçlı bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.