Merhaba benim adetim 3 gün kadar gecikti, normalde düzenli bir adet dönemim vardır. Gecikmenin ilk gününde evde kendim gebelik testi yaptım ve sonucu negatif çı

Merhaba benim adetim 3 gün kadar gecikti, normalde düzenli bir adet dönemim vardır. Gecikmenin ilk gününde evde kendim gebelik testi yaptım ve sonucu negatif çıktı. Çok stres yaptığım için gecikme olmuş olabilir mi? Genede hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün sonra testi tekrarlayın eğer yine test sonucunuz negatif çıkar ise adet gecikmesi başka nedenlere bağlı olabileceği için bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririm.