Merhaba benim adetime 6 gün kala beta hcg testi yaptırdım 2 çıktı sizce ne zaman tam net sonuç alabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif,yani gebelik yok anlamında.Güvenilir sonuç alabilmek için beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda gebelik testinin yapılması uygundur.Erken yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuçlar verebilir.Bu yüzden beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda testi tekrarlamanızda fayda var