Bulunduğum yerde hastaneye gittim. Guatr dan şüphelendi doktor. Ultrasona aldı. Guatr olmadığını söyledi. Ultrason sonucunda bilateral servikal zincirde büyüklüğü 13x5mm boyutlarında birkaç adet ultrasonografik olarak reaktif görünümlü lap izlenmiştir.

Merhaba, benim boğazımda hep bi şey varmış gibi hissediyorum. Bulunduğum yerde hastaneye gittim. Guatr dan şüphelendi doktor. Ultrasona aldı. Guatr olmadığını söyledi. Ultrason sonucunda bilateral servikal zincirde büyüklüğü 13x5mm boyutlarında birkaç adet ultrasonografik olarak reaktif görünümlü lap izlenmiştir. diyor. Bu ne anlama geliyor? Bana herhangi bi açıklama yapılmadı ve anbiyotik verildi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda ilave muayene ve tahlillere gerek olabilir.Bir Kulak Burun Boğaz doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.