Merhaba boğazımda kızarıklık var 13 nisandan beri .dilde beyazlama ve ağız iici tamamen kızardı.

Merhaba boğazımda kızarıklık var 13 nisandan beri .dilde beyazlama ve ağız iici tamamen kızardı bazen düzeliyor gibi oluyor fakat sonra arttı bazen nefes alırken zorlanıyorum defalarca hastaneye gittim bir kere 1000 lik ve 500 antibiyotik verdiler ise yaramadi. bugün kan verdim bazı değerleri yüksek çıktirnWBCt11,20t10^9/LttrnRBCt5,66t10⁶/uLtrnHGBt16,4tg/dLrnNEU%t70,4rnNEU#t7,87

Tahlil.com Cevabı : Her ihtimale karşı Covid 19 yönünden de test yapılması gerekebilir.Doktorunuza danışmanızda yarar bulunuyor.