10 ay önce düşük yaptim ve çok istiyorum hamile olmayı kan testi yaptırsam orada çıkar mı

Merhaba bugün 11.günüm hala adet olmadım test yaptim 3 kere negatif çıktı gün içerisinde sancılarım oluyor adet olcakmışım gibi belimde ve kasıklarımda 10 ay önce düşük yaptim ve çok istiyorum hamile olmayı kan testi yaptırsam orada çıkar mı

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testleri kan sonucu ve ultrason kadar kesin sonuç vermeyebilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurup test yaptırmanızı öneriyoruz.