Merhaba bugün regl olmam gereken gün ve ben kan testi yaptırdım sonuç 8.34 çıktı sizce herhangi bir risk söz konusu olabilir mi değer çok mu küçük?

Merhaba bugün regl olmam gereken gün ve ben kan testi yaptırdım sonuç 8.34 çıktı sizce herhangi bir risk söz konusu olabilir mi değer çok mu küçük

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz az da olsa yüksek. 6 ve üstü çıkan değerler erken de olsa henüz çok yeni bir hamileliği düşündürür. Bu durumda bir kaç gün sonra tekrar Beta HCG testini tekrar ettirip değerlerde yükselme olup olmadığına bakmak gerekir.
İkinci testi yaptırdığınızda tekrar bize sonucunuzu yorumlatabilirsiniz. Bu değerde bir risk olduğunu söyleyemeyiz. Birkaç gün sonraki test sonucu kesin bilgi verecektir.