Merhaba dün kızım kan verdi rutin kontroller 1 yaşında şuan wbc 12.4 cikti yuksek cikti diye goruluyor sonucta yuksek mi sizce ?

Merhaba dün kızım kan verdi rutin kontroller 1 yaşında şuan wbc 12.4 cikti yuksek cikti diye goruluyor sonucta yuksek mi sizce internette 1 yaş icin normal aralikda cevaplarsaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

1 yaşındaki çocuğunuz için sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.