Gusul abdesti alınırken elde şampuan kaldı ise ağıza su alınınca şampuan geçer mi ?

Merhaba gusul abdesti alınırken elde şampuan kaldı ise ağıza su alınınca şampuan geçer mi ? Daha sonra 1 bardak su içmek dilde şampuan kaldı ise zehirlenme yapar mı ?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz şekilde bir zehirlenme mümkün değildir.