bu verilerle kanser teşhisimi yoksa tiberkiloz teşhisimi ağırlıklı ihtimaldir saygılarımla

merhaba hocam bu değerler anneme ait yaşı 61 sıgara kullanmaz.plevra da ada=51 , albumin=2,7 , protein=5,1 , hemogramda %eos=14 , *eos=1,37 , serumda crp=3,487 , glikoz=116 , protein=8,1 , plevra sıvısı formül %90 lenfosit %10 pmnl mevcuttur. tomoğrofi raporunda mediastende ve sol hilusda multible kalsifiye ln ları , sol masif hidrotoraks, solakciğerde alt lobda total üst lobda kısmi kollaps ve mediastende , sol plevrada multibl solid kitle lezyonları , dorsal vertablelerde spondiloz olduğu belirtilmektedir bu verilerle kanser teşhisimi yoksa tiberkiloz teşhisimi ağırlıklı ihtimaldir saygılarımla

Tahlil.com Cevabı :

Bu konuda bir göğüs hastalıkları uzmanı veya göğüs cerrahisi uzmanına danışmalısınız