Kızlık zarı yirtildiktan sonra akıntı gelmesi normal mi. Yirtilmadan önce hiç olmazdı çünkü

Merhaba hocam. Kızlık zarı yirtildiktan sonra akıntı gelmesi normal mi. Yirtilmadan önce hiç olmazdı çünkü

Tahlil.com Cevabı : Akıntı gelebilir.Ancak akıntının nedeni ve gerekirse tedavisi için bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.