Merhaba Hocam,kız arkadaşım bakire kesinlikle içeriye temasta bulunulmadı?

Merhaba Hocam,kız arkadaşım bakire kesinlikle içeriye temasta bulunulmadı.Sadece bir anlık onun zevk suyuyla benim zevk suyum temas etti ve hemen temizlemeye çalıştı bunun bir etkisi olur mu? hamile kalma riski nedir? Bu durum psikolojik olarak zarar veriyor ikimizede artık rahat uyumak istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair  yazılarımızı dikkatle okuyun