Makyaj temizleme suyu göze gelirse ama yanma veya kızarıklık yok herhangi bir zarar verir mi?

Merhaba makyaj temizleme suyu göze gelirse ama yanma veya kızarıklık yok herhangi bir zarar verir mi

Tahlil.com Cevabı : Bazı makyaj malzemeleri kullanıcı için alerjen etki yaratabilmektedir.Bunun için gözü yakması veya acı vermesi gibi bir durum ilk başta ortaya çıkmayabilir.Ancak alerji oluşumu sonrası bu tür durumlar ortaya çıkabilmektedir.