Merhaba ph:8 viskosite:normal sperm sayısı:90.000.000 molilite:1.saat %30 ileri hareketli,%25?

Merhaba ph:8 viskosite:normal sperm sayısı:90.000.000 molilite:1.saat %30 ileri hareketli,%25 yavaş hareketlİ, %5 atipik hareketli, %40 hareketsiz 3.saat %20 İH,%20 YH,%5 atipikhareketli,%55 hareketsiz Normal görünüm %85 anormal %15

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi