Merhaba sevgilimle tam birleşme olmadan bi ilişki yaşadık onda iç camasiri yoktu bende zıbın ve iç camasiri vardı bana zevk suyu yada sperm bulaşmış şüphesiyle kan ve idrar testi yaptırdık

Merhaba sevgilimle tam birleşme olmadan bi ilişki yaşadık onda iç camasiri yoktu bende zıbın ve iç camasiri vardı bana zevk suyu yada sperm bulaşmış şüphesiyle kan ve idrar testi yaptırdık adetime altı gün var hcg sonucu 0.5 çıktı sonradan değişebilir mı bu değer lütfen cevap verirseniz cok sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.

E************ :

Adet gecikmesi söz konusu olmadığı i çin 0.5 hcg değeri daha sonra değişmesi mümkün mi peki şuan göğüs ağrılarım ve sırt ağrım var ara sıra sa kasiklarimda batma oluyor adet belirtisi diye düşünüyorum ama bu hcg sonucu kesindir değil mi

Cevap:

İçiniz rahat olsun.Hamilelik ihtimali yok.Merak etmeyin

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

E************ :

Merhaba sevgilimle tam birleşme olmadan bi ilişki yaşadık onda iç camasiri yoktu bende zıbın ve iç camasiri vardı bana zevk suyu yada sperm bulaşmış şüphesiyle kan ve idrar testi yaptırdık adetime altı gün var hcg sonucu 0.5 çıktı sonradan değişebilir mı bu değer lütfen cevap verirseniz cok sevinirim

Cevap:

İçiniz rahat solsun, durumunuzu değerlendirdik.Bu şekilde hamilelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.