Merhaba yaş 4 glukoz 76, Hba1c 5,1, insülin (açlık) 0,9 Referans aralığı 2,6-25,0 arasında diyabet riski varmıdır. Açlık insülin değeri referans aralığının çok altında

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.