Merhabalar 22 yasindayim yurtdisinda okuyorum kolesterol testi yaptirdim yorumlarsaniz sevinirim.

Merhabalar 22 yasindayim yurtdisinda okuyorum kolesterol testi yaptirdim yorumlarsaniz sevinirim. Serum Total Cholesterol 95 Serum Teiglycerides 77 Ldl 36 Hdl 44 Sizce sonuclarim nasil? Ldl cok dusuk olmasi bir sorun teskil etmez mi? Tesekkurler...

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.