Merhabalar ben 3 ay önce ilişki yaşamıştım hatta sizede yazmıştım sonrasında hiç bi ilişki olayım olmadı. 3 aydan sonra hamilelik olmaz artık değil mi?

Merhabalar ben 3 ay önce ilişki yaşamıştım hatta sizede yazmıştım sonrasında hiç bi ilişki olayım olmadı .. 3 ay normal adet gördüm şu an 4 . Ay dayım adaet dönemimden 1 hafta önce leke geldi ve 5 gün oldu hala kanamam olmadı sadece leke halinde yada affedersiniz peçeteye silerken var .. sizce bu durum nedir ? 3 aydan sonra hamilelik olmaz artık değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar, 3 ay önceki ilişkinizden sonra herhangi bir korunmasız ilişki yaşamadıysanız hamilelik hele gördüğünüz 3 adet kanaması sonrası mümkün değildir.İçiniz rahat olsun.Hamilelik kesinlikle yok, aklınızdan çıkarabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.