Merhabalar ben hepatit b hastasiyim afp degerim 9.4 çikti ne yapmam gerekir çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun ancak sonucunuzu sağlıklı olarak yorumlayabilmemiz için raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.