Merhabalar. Ben kan tahlili yaptirdim ..sonuc beta hcg 1.20 cikti.Testi adetliyken yaptırdım.

Tahlil.com Cevabı : Adet gören birinin doktor önermedikçe Beta HCG testi yaptırmasını önermiyoruz.Beta HCG testi gebelik şüphesinde yapılır.Adet görülmesi zaten gebelik ihtimalinin ortadan kalktığını gösterir.
Zaten 1,20 çıkan Beta HCG test sonucu da hamilelik olmadığını gösteriyor.