Merhabalar bir süre önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. ikimizin de üzerinde çamaşırlarımız vardı?

Merhabalar bir süre önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. ikimizin de üzerinde çamaşırlarımız vardı fakat arkadaşım boşaldığında boxerından benimde çamaşırıma gelmiş olabileceğini düşünüyoruz çünkü ilişkiden sonra adet olmadım 12 gün gecikti.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.