Merhabalar Dr. um. Annem , safra kesesi, ince barsak delinmesi ve 4 gün sonra da ince barsak ameliyat dikişlerinin atması nedeniyle 3 şubat 15 şubat arası 3 ameliyat oldu

Merhabalar Dr. um. Annem , safra kesesi, ince barsak delinmesi ve 4 gün sonra da ince barsak ameliyat dikişlerinin atması nedeniyle 3 şubat 15 şubat arası 3 ameliyat oldu. toplamda 35 gün civarı yoğun bakımda kalıp dekübitleri de oldu. sonrasında sepsis ve düşük tansyon tansyla y bakıma yatrıldı. 10 gün oldu. tazoject, vancomax, maxipen dopadren kullanılmakta. değerlendirmenizi rica ederiz.

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar.Ekte bulunan dosyada test sonuçlarınız gözükmüyor.Bu nedenle sağlıklı yorum yapmak adına size 1 soru sorma hakkı daha tanımladık. Yoğun bakımda tedavi gören hastanıza enfeksiyon nedeniyle yoğun bir antibiyotik tedavisi uygulanmaktadır. Ayrıca kalp yönünden de tedavi altıındadır. Geçmiş olsun diliyoruz.Tahlil sonuçlarınızı yorumlamak üzere bekliyoruz.