Semen arkadaniz raporum sayı(mil/ml):17 milyon , total konsantrasyon(mil/ejek):34 milyon, total motilite(a+b):47, a)Hızlı ileri:%0 b)Yavaş ileri:%47, c)Yerinde hrk:%23, d)hareketsiz:%30, diğer değerler normal acil yorumlayabilirmisiniz

Semen analiz raporum sayı(mil/ml):17 milyon , total konsantrasyon(mil/ejek):34 milyon, total motilite(a+b):47, a)Hızlı ileri:%0 b)Yavaş ileri:%47, c)Yerinde hrk:%23, d)hareketsiz:%30, diğer değerler normal acil yorumlayabilirmisiniz çok teşekkür ederim şimdiden. kolay gelsin.

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com doktorları, sperm testi sonuçlarınızı girerek tahlil sonucunuz hakkında  ön bir bilgi alabileceğin Tahlilmatik geliştirdiler.Sperm testi sonuçlarınızı ilgili alana girerek sperm tahliliniz hakkında ön bir bilgi alabilirsiniz.

Sperm tahlil sonuçlarınızı girerek çocuğunuzun olup olmayacağı hakkında ön bilgi almak için Tahlilmatik uygulamamızı hemen kullanabilirsiniz.

Sperm tahlilmatik için hemen tıklayın, sonucunuzu öğrenin.