Son iki aydır regl bittikten birkaç gün sonra sanki tam sökülememişim ve yeniden regl olacakmışım gibi bel veya kasık ağrısı çekiyorum. Nedeni ne olabilir

Merhabalar hocam son iki aydır regl bittikten birkaç gün sonra sanki tam sökülememişim ve yeniden regl olacakmışım gibi bel veya kasık ağrısı çekiyorum. Nedeni ne olabilir çok endişeliyim. Lütfen yardımınızı bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz şikayetlerin bir çok nedeni olabilir.İdrar yollarınızda da enfeksiyon veya başka bir sorun olabilir.Öncelikle bir üroloji doktoruna sonra da kadın doğum doktoruna başvurunuz.