Hepatit B aşısı vurulunca Hepatit B hastalığına yol açar mı?

Merhabalar kan tahlili sonuçlarımrnHbsAg 0.680rnAntiHBs <3.10rnBu sonuçlara göre hepatit B aşısı olmama gerek var mıdır? Hepatit B aşısı vurulunca Hepatit B hastalığına yol açar mı?

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS testinin normal değerlerini vermelisiniz sonuç raporundaki.Buna göre aşı olup olmayacağınızı söyleyebiliriz.Ancak aşı olmanız hastalığa yol açmaz.