Boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum.Kasık ağrım bel ağrım ve göğüs hassasiyetim var sizce bunun nedeni ne olabilir

Merhabalar27.06.2018 tarihinde boş gebelikten dolayı kürtaj oldum ve 07.08.2018 de bir günlük bir kanamam oldu ve kesildi 1 haftadır baş ağrısı mide bulantısı ve baş dönmesinden dolayı doktora gittim be beta hcg yapıldı sonuç 2.00 çıktı ve bir sonraki tahmini adet tarihim 4.9.18 tarihinde çok kötü kasık ağrım bel ağrım ve göğüs hassasiyetim var sizce bunun nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak hamilelik yok.Ağrıların da bir çok nedeni olabilir.Muayene olmalısınız