Merhabalar,hastada Hepatit A bulunmuştur.Bilirubin değerleri de yüksek. Şu an hasta koma halinde.Belirli bir karaciğer fonksiyon bozukluğu hastayı komaya sokabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.İleri derecede karaciğer yetmezlikleri hastaları komaya sokabilir. Tabii komanın bir çok nedeni de vardır. Bu konuda en doğru bilgiyi hastayı takip eden doktor vermelidir.