Merhabalar.Spermiogram test sonucu bu şekildedir

Merhabalar.Spermiogram test sonucu bu şekildedir. Değerlendirirseniz sevinirim.Miktar 2 ml,ph 8,renk krem,mikroskop 4 5 lökosit görüldü,sayı 64000000,motilite 1 h nrm hrk %80 yvş %10,kıvam 30 dk

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi